ما که هستیم

 نشانی وب‌سایت ما: https://armaghanelectronic.com

سیاست حفظ حریم خصوصی

ارمغان الکترونیک ضمن احترام به حریم شخصی کاربران محترم سایت، در جهت ثبت نظرات، خرید تجهیزات یا استفاده از منابع موجود در ارمغان الکترونیک، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، آدرس پستی، ایمیل و شماره تلفن، برای ارائه خدمات بهتر و امن تر به کاربران عزیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 

کاربران میتوانند مشخصات و اطلاعات فرد دیگری را برای دریافت سفارش ثبت نمایند و ارمغان الکترونیک از این اطلاعات صرفا برای سفارش مذکور استفاده خواهد نمود. شایان ذکر است ارمغان الکترونیک برای حفظ ارتباط با کاربران خود و همچنین با هدف تحقیقات بازاریابی و فروش ممکن است از برخی از این اطلاعات استفاده کند. ما برای اطلاع رسانی اخبار و رویدادها به کاربران خود ایمیل یا پیامک ارسال خواهیم نمود. در صورت عدم تمایل به دریافت آنها می‌توانید عضویت در خبرنامه را لغو نمایید. 

ایمیل‌ها طرفا از طریق info@armaghanelectronic.com  اطلاع رسانی خواهد شد. لذا ارسال از سایر ایمیل‌ها تحت عنوان ارمغان الکترونیک سوء استفاده از ارمغان الکترونیک تلقی خواهد شد. خواهمشند است جهت پیگیری قانونی موارد را به  info@armaghanelectronic.com اطلاع رسانی بفرمایید. 

ارمغان الکترونیک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ارمغان الکترونیک می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) را شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

 

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال در دسترس خواهند بود.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک نظر را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست دیدگاه شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

در نظر داشته باشید ارمغان الکترونیک از اطلاعات بدست آمده از جمع آوری IP و کوکی‌ها مشتریان و بازدید کنندگان برای اهداف تجاری و تحلیل بازار هدف خود استفاده می نماید، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ارمغان الکترونیک و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

 

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

ارمغان الکترونیک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. اگر شما در خواست تنظیم دوباره رمز عبور را اجرا نموده باشید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

 

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در ارمغان الکترونیک حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

 

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.